Enerji Tesislerinin İşletilmesi

Enerji Tesislerinin İşletilmesi;

İnşaatı, kurulumu, montajı, bakım ve onarımı optimum koşullarda yapılan tesislerin işletilmesi de çok önemlidir. Bir enerji tesisi kendi içerisinde üretim açısından birçok aşamadan oluşmaktadır. Her bir üretim aşaması tesis olarak değerlendirilebilmektedir. Bu nedenle tesisin işletilmesi önem arz etmektedir.

Uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuz ile teknoloji ağımız sayesinde enerji tesisleri yüksek verim, emre amadelik ve karlılıkla sürdürülebilir bir işletmeye sahip olur.

Bu kapsamda Pales Teknik olarak tesislerin işletilmesi için sunacağımız hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:

Uzman Temini

Bu kapsamda tam zamanlı olarak bir proses ve bir elektrik tesisi uzmanı tesiste görev alır. Bu uzmanlar ilgili eğitimleri gerçek boyutlu bir tesis işletmesinde almış olup, tesis işletilmesi konusunda gerekli bilgilere ve deneyime sahiptirler.

230066-P1ZDWK-kopya

Uzaktan İşletme

Palsens tarafından sağlanacak olan otomasyon sistemi sayesinde, uzmanlar ve diğer tesis mühendisleri haricinde, şirket merkezinde bulunan proses operatörleri olarak da tam zamanlı tesisleri izlemekte olup, tesislerde oluşabilecek sorunlara uzaktan denetim ve müdahale yapabilmekteyiz. Bu sayede birkaç aşamalı sağlanacak kontroller, prosesin maksimum uygunlukta sürdürülmesine olanak sağlamaktadır.

Verim İyileştirme

Pales olarak, tesislerimizi her ne kadar en yüksek verime göre tasarlasak ve kurulumunu gerçekleştirsek de, gelişen teknoloji ve Pales Ar-Ge ekibimizin her geçen gün proseslerin elektro-mekanik aşamalarına katacağı bilgi, birikim ve yeniliklerle tesis veriminin arttırılması için çaba, yazılım güncelleme, ekipman güncelleme ve proses modifikasyon uygulamalarını sağlamakta ve önermekteyiz. İşletme hizmetini Pales Teknik’ten alan tesisler için bu hizmet bir standart olup, tesis verimini yükseltmeyi garanti altına almaktadır.

Ürün Geliştirme

Pales Ar-Ge ekibi olarak, tesiste kullanılan ekipmanlar üzerine araştırma, ürün geliştirme ve konumlandırma çalışmaları sürdürmekte olup, bu ürünleri her geçen gün daha değerli hale getirmekte, pazara entegre etmekte ve pazarda konumlandırmasını sağlamaktayız. İşletme hizmetini Pales Teknik’ten alan tesisler için bu hizmet bir standart olup, tesisin pazarda olan rekabetini arttırmakta, diğer tesisler ile ortak hareket edebilme imkanını sağlamaktadır.

Bize Ulaşın