Enerji Santral İşletmeleri İçin Pales Technic

Pales, yurt içi ve yurt dışı uzmanları, alt yüklenicileri ve tedarikçileri ile birlikte hem garanti süresi hem de garanti süresi dışında, sağlamış olduğu tüm hizmet, ekipman ve malzemelere teknik destek, yedek parça ve sarf malzeme sağlamaktadır.

Devamını oku

Enerji Tesislerinin İşletilmesi

Uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuz ve teknoloji ağımız sayesinde enerji tesisleri yüksek verim, emre amadelik ve karlılık ile sürdürülebilir bir işletmeye sahip olur.

Devamını oku

Enerji Üretim ve Yan Tesislerin İşletmesi ve Bakım – Onarımda Üstün Hizmet

Pales Teknik, 2016 yılında kurulan eğitimli ve tecrübeli çalışanları ile bir tesisin işletim sürecini üstlenen en önemli Pales iştiraklerinden biridir. Deneyimli kadrosuyla enerji üretim ve yan tesislerin işletmesi ve bakım onarım konusunda her türlü ihtiyacının karşılanması şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Enerji tesislerinin doğru işletilmesi ile

8300 saat

çalıştırılabilir

8.3 milyon

kWh elektrik üretilir

5.800

ton buhar

7000

ton organik gübre

Hizmetler

Enerji Üretim ve Yan Tesislerin İşletilmesi

Uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuz ile teknoloji ağımız sayesinde her tür konvansiyonel ve yenilenebilir enerji tesisini ve yan tesislerini, yüksek verim, emre amadelik ve karlılıkla sürdürülebilir bir işletmeye sahip olur.

DETAYLI BİLGİ

Power plant at sunset
biyogaz-tesis

Uzatılmış Garanti

Pales Teknik tarafından bakım ve onarımı gerçekleştirilen tüm tesisler, çeşitli sınıftaki ekipman ve malzemeler için uzatılmış garanti koşullarından yararlanırlar.

DETAYLI BİLGİ

Sarf Malzeme ve Yedek Parça

Pales Teknik olarak normal koşullarda tesis tarafından temin edilmesi gereken tüm sarf malzeme ve yedek parça stoğunu temin etmekte ve sahada bulundurmaktayız.

DETAYLI BİLGİ

Svartsengi geothermal power plant in Iceland.
4

Uzman Temini

İhtiyaç doğrultusunda bakım-onarım ekibi tesiste görev alır. Bu ekip ilgili eğitimleri gerçek boyutlu bir tesis işletmesinde almış olup, tesis bakım ve onarımı konularında gerekli bilgilere ve deneyime sahiptirler.

DETAYLI BİLGİ

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Pales Teknik yurt içi ve yurt dışı uzmanları, alt yüklenicileri ve tedarikçileri ile birlikte hem garanti süresince hem de garanti süresi dışında, sağlamış olduğu tüm hizmet, ekipman ve malzemelere teknik destek vermekte, yedek parça ve sarf malzeme ihtiyacını karşılamaktadır.

DETAYLI BİLGİ

Ek-111

Bize Ulaşın