Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bakım ve Onarım Hizmetleri;

Tesisin inşaatı ve montajı kadar bakım, onarım ve işletilmesi de çok önemlidir. Bu kapsamda verilecek hizmetler sayesinde sağlıklı bir tesis yılda ortalama 8.300 saat çalıştırılabilir. Bu da yılda ortalama MW başına 8,3 milyon kWh elektrik üretimi demektir. Bu oranda bir işletme beraberinde iyi bir bakım-onarımı ve bunu uygulayacak ekibe olan gereksinimi de ortaya çıkartır. Bunun için de eğitimli bir kadro ve bu kadroya sağlanacak teknik destek çok önemlidir.

Pales Teknik, yurt içi ve yurt dışı uzmanları, alt yüklenicileri ve tedarikçileri ile birlikte hem garanti süresince hem de garanti süresi dışında, sağlamış olduğu tüm hizmet, ekipman ve malzemelere teknik destek, yedek parça ve sarf malzeme sağlamaktadır.

Ancak bakım ve onarım, bir tesisin sağlıklı ve sürdürülebilir işletilmesi için en önemli parametrelerdir. Bir sistemin kurulmasının yanında doğru şekilde yönetilmesi çok önemlidir.

Uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuz ve teknoloji ağımız sayesinde biyogaz tesisleri yüksek verim, emre amadelik ve karlılık ile sürdürülebilir bir işletmeye sahip olur.

Bize Ulaşın